Наукові публікації доцента Стаханської О. О.

1. Лучинський М. А., Лучинський В. М., Паласюк Б. О., Лучинська Ю. І., Пацкань Л. О., Стаханська О. О. Стан кісткової системи у дітей, які проживають у різних умовах довкілля // Wiadomosci Lekarskie. - 2019. -№9(LXXI). - C. 1722-1728.

2. Демкович А. Є., Бондаренко Ю. І, Стаханська О.О. Вплив кверцетину на глутатіонову систему при розвитку бактеріально-імунного пародонтиту // Український журнал медицини, біології та спорту. - 2018. - №4(3). - С. 20-24.

3. Марценюк В. П., Стаханська О. О. Система підтримки рішень для задач клінічної медицини на основі методу Decision Curve Analysis(DCA) / О.О. Стаханська // Вісник наукових досліджень.-2014-№1.-С.40-43.

4. Мачоган В. Р., Пудяк В. Е. Стаханська О. А. Клиническая эффективность препарата «Бактулин» в комплексном лечении больных с дистрофически-воспалительными процессами в пародонте // Стоматологическая наука и практика.-2014-№1.-С.17-21.

5. Марценюк В. П., Стаханська О. О. Про клінічну експертну систему, що ґрунтується на правилах, на основі технології DATA MINING / Медична інформатика та інженерія, № 1, 2014, стор. 24-27.

6. Семенова А. К., Єрошенко Г. А., Гасюк Н. В., Стаханська О. О., Пудяк В. Є. Морфофункціональна характеристика епітелію слизової оболонки спинки язика щурів в нормі // Вісник проблем біології і медицини.- 2014-№2.- С. 134-137.

7. Стаханська О. О. Розробка клінічної діагностичної системи, що ґрунтується на правилах, побудованих методом послідовного покриття // Медична інформатика та інженерія.-2014-№2.-С.51-55.

8. Стаханська О. О. Організація проведення стоматологічних планових оглядів на основі телемедичних технологій на базі навчально-практичних центрів первинної медико-санітарної допомоги // Вісник наукових досліджень.-2014-№2.-С.110-112.

9. Стаханська О. О. Особливості телемедичного консультування пацієнтів стоматологічного профілю // Вісник соціальної гігієни та організації охорони здоров’я України.-2014.-№2.- С. 32-35.

10. Стаханська О. О. Обгрунтування значення методики ліній практичних навичок для теоретичної та практичної підготовки студентів-медиків // Медична освіта.- 2014. -№ 3. - С. 135-137.

11. Марценюк В. П., Стаханська О. О. Аналіз результатів семестрових комплексних тестових іспитів в медичній освіті на основі кореляційних показників успішності та багатопараметричної нейромережевої кластеризації // Медична інформатика та інженерія.- 2010.- №1.– С.53-57.

12. Мисула І. Р., Марценюк В. П., Пашко К. О., Стаханська О. О. Семестрові комплексні тестові іспити-надійний критерій оцінки знань студентів // Медична освіта.- 2010.-№1.- С.16-37.

13. Банчук М. В., Марценюк В. П., Стаханська О. О. Кореляційний аналіз поточної та підсумкової успішності студентів-медиків і показників сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання та атестатів про середню освіту // Медична освіта.- 2010. -№ 2. - С. 34-42.

14. Марценюк В. П., Семенець А. В., Стаханська О. О. Нейромережеве прогнозування складання студентами-медиками ліцензійного інтегрованого іспиту «Крок 1» на основі результатів поточної успішності та семестрового комплексного тестового іспиту // Медична інформатика та інженерія.- 2010. - №2. - С. 57-62.

15. Стаханська О. О. Системно-аналітичне обґрунтування застосування коопераційної моделі в реалізації проекту створення університетської лікарні // Медична інформатика та інженерія. - 2011. - № 1,, стор. 75-81.

16. Стаханська О. О. Обгрунтування значення Веб-порталу навчально-методичних матеріалів для теоретичної та практичної підготовки студентів-стоматологів // Медична інформатика та інженерія, № 3, 2011, стор. 46-49.

17. Щерба В. В., Черкашин С. І., Сторожко А. І., Росоловська С. О., Оконський Е. І., Стаханський О. О. Сучасний стан та перспективи діагностики больової дисфункції скронево-нижньощелепових суглобів // Вісник наукових досліджень.-2009-№2.-С.46-48.

18. Марценюк В. П., Стаханська О. О. Визначення пріоритетних інноваційних методик підготовки лікарів –стоматологів на основі методу аналізу ієрархій // Медична освіта.- 2009. - №3. С.13-18.

19. Марценюк В. П., Стаханська О. О. Інформаційна система рейтингового оцінювання діяльності викладачів ВМ(Ф)НЗУкраїни // Медична інформатика та інженерія.- 2009.- №3.-С. 13-21.

20. Марценюк В. П., Стаханська О. О. Системний аналіз результатів впровадження інноваційних технологій навчання з метою забезпечення якісної підготовки лікарів // Медична інформатика та інженерія.- 2009. - №4. – С. 13-19.