Наукова робота        Працівниками кафедри опубліковано більше 400 статей та тез у журналах і збірниках. Наукові дослідження мають забезпечити цілеспрямовану систему заходів ортопедичного лікування хворих з урахуванням функціональних порушень, обумовлених втратою зубів або іншими патологічними проявами. Теоретичне обґрунтування вибору оптимальної конструкції протезів і визначення критеріїв ефективності протезування сприятиме розробці практичних рекомендацій щодо лікування різноманітних уражень зубощелепної системи і впровадженню їх у практичну охорону здоров'я. Результати науково-дослідних робіт застосовуються для лікування хворих на кафедрі, а також впроваджуються у практику охорони здоров'я шляхом консультацій, публікацій у періодичних виданнях, раціоналізаторських пропозицій, доповідей на стоматологічних товариствах, а також на Всеукраїнських, обласних та районних стоматологічних конференціях.


Д-р мед. наук, доц. Гасюк П. А. читає лекцію студентам стоматологічного факультету Новосибірського державного медичного університету в рамках міжнародної академічної мобільності 2012 рік

        У 2014 році студент V курсу стоматологічного факультету, член студентського наукового гуртка кафедри ортопедичної стоматології Радчук Володимир прийняв участь у «XVIII Міжнародному медичному конгресі студентів і молодих вчених» з доповіддю «Біомеханічні аспекти художньої реставрації фронтальної групи зубів» (науковий керівник: д-р мед. наук, доц. Гасюк П. А.) та був нагороджений дипломом І ступеня.


Учасники, нагорорджені дипломами І-ІІ ступеня XVIII Міжнародного медичного конгресу студентів і молодих вчених

        У лютому 2015 року в рамках проведення IV міжнародної стоматологічної конференції студентів та молодих вчених «Актуальні питання сучасної стоматології» д-р мед. наук, доц., завідувач кафедри Гасюк П. А., асистент кафедри Воробець А. Б. та магістрант кафедри Радчук В. Б. взяли участь у лекторії IV міжнародної стоматологічної конференції студентів та молодих вчених. У другій частині конференції на базі стоматологічного факультету Ужгородського національного університету Воробець А. Б. з темою доповіді «Особливості перебігу прекаріозних процеів у фісурах і ямках великих кутніх зубів людини» та Радчук В. Б. з темою доповіді «Особливості морфологічних змін пульпи зубів при різних видах одонтопрепарування під металокерамічні конструкції» виступили перед аудиторією студентів та молодих науковців, зайняли призові місця та нагороджені дипломами за найкращі доповіді.

 

Учасники V міжнародної стоматологічної конференції студентів та молодих вчених «Актуальні питання сучасної стоматології»: науковий керівник д-р мед. наук, проф., завідувач кафедри Гасюк П. А., асистент кафедри Воробець А. Б. та магістрант кафедри Радчук В. Б.

        1-2 червня 2017 року відбулася дводенна науково-практична конференція з міжнародною участю «Ternopil Dental Summit» на базі навчально-оздоровчого комплексу «Червона калина» ініційована д-р мед. наук, проф. Гасюком П. А. Захід був присвячений 60-річчю Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського, зібрав понад двісті науковців і практикуючих лікарів-стоматологів, студентів та інтернів, які приїхали з різних областей України, а також Австрії. Подія об'єднала фахівців з різних галузей стоматології з метою поглиблення та вдосконалення теоретичних знань та практичних навиків. Для цього організаторами заходу було запрошено ряд провідних спеціалістів, які з задоволенням ділилися досвідом із колегами під час проведення лекторію і практичних майстер-класів.
        В рамках програми заходу було проведено розіграш подарунків та безкоштовної участі у практичних майстер-класах від партнерів заходу, де учасники мали змогу вдосконалити свої практичні навички і поглибити знання з використання перспективних методик та сучасних технологій в стоматології.

 

Організатор заходу, д-р мед. наук, проф., завідувач кафедри ортопедичної стоматології  Гасюк П. А. з вступним словом на відкритті заходу
        Делегація співробітників кафедри у складі завідувача кафедри ортопедичної стоматології д-ра мед. наук Петра Гасюка та доцента кафедри ортопедичної стоматології канд. мед. наук Андрія Демковича з доповідями відвідали науково-практичну конференцію з міжнародною участю на тему: “Актуальные проблемы современной стоматологии”, яка відбулася 17-18 листопада 2017 року на базі Самаркандського державного медичного інституту (м. Самарканд, Республіка Узбекистан).
 
  

Делегація співробітників кафедри ортопедичної стоматології на науково-практичній конференції з міжнародною участю “Актуальные проблемы современной стоматологии”. 
м. Самарканд, Республіка Узбекистан.
 
 
 


Comments