Діяльність студентського наукового гуртка за 2016-2017 н.р.

Куратор студентського наукового гуртка асистент Воробець А.Б.

Члени студентського наукового гуртка кафедри ортопедичної стоматології:

Ферсович Ю. Д. – студентка 16 групи V курсу стоматологічного факультету. Староста наукового гуртка кафедри ортопедичної стоматології.

Лічний О. О. – студент 16 групи V курсу стоматологічного факультету.

Кузьмінська В. В. – студентка 5 групи V курсу стоматологічного факультету.

Гродецький П. Б. – студент 16 групи V курсу стоматологічного факультету.

Студенти-гуртківці працюють над виконанням своїх науково-дослідних робіт

30 листопада 2016р. співробітники та члени студентського наукового гуртка кафедри ортопедичної стоматології Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського за підтримки компанії «Колгейт-Палмолів Україна», яка реалізовує національну освітню програму «Місяць здорової усмішки», з метою збереження здоров’я зубів провели безкоштовні стоматологічні огляди та консультації з питань профілактики захворювань порожнини рота для учнів Тернопільської української гімназії імені І.Франка .

У рамках майстер-класу гімназисти в ігровій формі отримали інформацію про правильну гігієну порожнини рота, навчилися доглядати за зубами та яснами, а також зрозуміли важливість своєчасного відвідування стоматолога.

Привітальне слово учасникам заходу від професора Гасюка П. А. та вручення подарунків