Вітаємо з Днем знань та початком нового навчального року

опубліковано 1 вер. 2017 р., 02:18 кафедра ортопедичної стоматології   [ оновлено 1 вер. 2017 р., 02:29 ]

Від щирого серця вітаємо Вас з початком нового навчального року та з Днем знань! Цей день сповнений хвилювань, але водночас є чудовим і світлим святом для всіх, хто живе за особливим навчальним календарем. Ми з вами стоїмо на порозі цікавих відкриттів, нових звершень та перемог!
          Усім студентам бажаємо йти за покликанням серця, любити свою професію, вдосконалювати свої знання, розкривати таланти, втілювати мрії у життя!
         Країні потрібні такі молоді, перспективні та прогресивні люди! Ви – наша гордість!
Шановні колеги! Дозвольте висловити Вам слова великої вдячності за те, що попри усі перепони ви залишилися гідними патріотами нашої країни! Дякую за Вашу невичерпну енергію, ентузіазм, натхнення, самовіддану працю, високий професіоналізм!
          Бажаємо усім мирного неба над головою, приємних посмішок, гармонії, тепла й нових неймовірних звершень в ім’я процвітання України!

З повагою,
від імені кафедри