Студентський науковий гурток 2016-2017н.р.

Куратор студентського наукового гуртка

У 2006 році з відзнакою закінчила ДВНЗ «Івано-Франківський державний медичний університет» за спеціальністю «Стоматологія ортопедична» і здобула кваліфікацію зубного техніка.

У червні 2011 року закінчила ДВНЗ «Івано-Франківський державний медичний університет», отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Стоматологія» та здобула кваліфікацію лікаря-стоматолога.

З вересня 2011 р. по червень 2013 р. навчалась в інтернатурі у Вінницькому національному університеті ім. М. І. Пирогова.

З жовтня 2013р. працювала старшим лаборантом кафедри ортопедичної стоматології ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я.Горбачевського МОЗ України».

З вересня 2014р. – асистент кафедри ортопедичної стоматології ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я.Горбачевського МОЗ України».

Тема кандидатської наукової роботи: «Структурно-функціональна організація твердих тканин великих кутніх зубів людини в гендерному аспекті».

Автор 26 друкованих праць, 2 деклараційних патентів України на винахід, співавтор 2 навчальних посібників.

Члени студентського наукового гуртка кафедри ортопедичної стоматології:

Ферсович Ю. Д. – студентка 16 групи V курсу стоматологічного факультету. Староста наукового гуртка кафедри ортопедичної стоматології.

Лічний О. О. – студент 16 групи V курсу стоматологічного факультету.

Кузьмінська В. В. – студентка 5 групи V курсу стоматологічного факультету.

Гродецький П. Б. – студент 16 групи V курсу стоматологічного факультету.

Студенти-гуртківці працюють над виконанням своїх науково-дослідних робіт

30 листопада 2016р. співробітники та члени студентського наукового гуртка кафедри ортопедичної стоматології Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського за підтримки компанії «Колгейт-Палмолів Україна», яка реалізовує національну освітню програму «Місяць здорової усмішки», з метою збереження здоров’я зубів провели безкоштовні стоматологічні огляди та консультації з питань профілактики захворювань порожнини рота для учнів Тернопільської української гімназії імені І.Франка .

У рамках майстер-класу гімназисти в ігровій формі отримали інформацію про правильну гігієну порожнини рота, навчилися доглядати за зубами та яснами, а також зрозуміли важливість своєчасного відвідування стоматолога.

Робота студентського наукового гуртка у 2016-2017 н.р.