«Яскраві усмішки – яскраве майбутнє»

опубліковано 4 груд. 2016 р., 00:37 Володимир Богданович Радчук   [ оновлено 4 груд. 2016 р., 01:04 користувачем кафедра ортопедичної стоматології ]
Здоров’я зубів — це відсутність захворювань, комфорт, чудовий настрій, можливість якісного повноцінного спілкування та впевненість у собі. З метою збереження здоров’я зубів компанія «Колгейт-Палмолів Україна» реалізовує національну освітню програму «Місяць здорової усмішки».
Ініціаторами акції в Тернополі стала кафедра ортопедичної стоматології Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, співробітники якої 30 листопада для учнів Тернопільської української гімназії імені І.Франка провели безкоштовні стоматологічні огляди та консультації з питань профілактики захворювань порожнини рота.

У рамках майстер-класу гімназисти в ігровій формі отримали інформацію про правильну гігієну порожнини рота, навчилися доглядати за зубами та яснами, а також зрозуміли важливість своєчасного відвідування стоматолога.