Колектив кафедри щиро вітає дорогого завідувача Гасюка Петра Анатолійовича з Днем народження!

опубліковано 11 січ. 2017 р., 03:02 кафедра ортопедичної стоматології   [ оновлено 11 січ. 2017 р., 03:02 ]
 Шановний Петре Анатолійовичу,
щиросердечно вітаємо Вас із Днем народження!

У цей святковий день зичимо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, родинного затишку, благополуччя і добра. Нехай кожен день буде наповнений корисними справами та теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення.

Повсякденна кропітка діяльність на відповідальній посаді вимагає від Вас повної відданості справі, наполегливості, подолання труднощів, високого професіоналізму. Займаючи посаду завідувача кафедриВи заслужили глибоку пошану серед колег і студентів, даруючи їм не тільки свої знання та досвід, а й тепло своєї душі.

Хай збуваються всі мрії та сподівання, хай береже Вас доля, кожен день приносить тільки радість, а життя буде щедрим і багатим на добро. Хай у Вашому житті завжди буде багато щастя, оптимізму та мудрості. Успіхів та плідного довголіття!

З повагою, колектив кафедри