Головна‎ > ‎Кафедра‎ > ‎

Фотоальбом

Наукова робота
Наукові дослідження забезпечують цілеспрямовану систему заходів ортопедичного лікування хворих з урахуванням функціональних порушень, обумовлених втратою зубів або іншими патологічними проявами.

Кафедра ортопедичної стоматології традиційно взяла участь у щорічній науково-практичнїй конференції «Інноваційні технології в стоматології»
25 вересня 2015 року

Виїздне засідання опорної кафедри на базі УжНУ
15.05.2015 р. мУжгород

XIX Міжнародний медичний конгрес студентів та молодих вчених присвячений пам'яті ректора, член-кор. НАМН України, проф. Л.Я. Ковальчука
28.04.2015 р. м. Тернопіль

IV Міжнародна стоматологічна конференція студентів та молодих вчених "Актуальні питання сучасної стоматології"
.
.
27.02.2015р. м. Ужгород

XVIII Міжнародний медичний конгрес студентів і молодих вчених.
Члени студентських наукових гуртків кафедр ортопедичної та терапевтичної стоматології виступили з доповідями по наукових роботах
29.06.2014 р. м. Тернопіль
Лікувальна робота
Під час практичних занять викладачі кафедри із студентами розбирають клінічні етапи виготовлення ортопедичних конструкцій.

Завідувач кафедри д-р мед. наук, доцент Гасюк П.А. та лаборант кафедри Гордій Н.Т. проводять консультативний прийом в Петриківському обласному геріатричному пансіонаті.
2017 р. м. Тернопіль

к.мед.наук, доцент Мачоган В. Р. на практичній частині заняття демонструє студентам етапи проведення стоматологічного огляду пацієнта з ортопедичною патологією
2015 р. м. Тернопіль

д.мед.наук, доцент Гасюк П. А. на практичній частині заняття демонструє студентам етап припасування куксової вкладки в порожнині рота пацієнта
.
2013 р. м. Тернопіль

д.мед.наук, доцент Гасюк П. А. проводить штифтування зуба у пацієнта під загальним наркозом в стоматологічному відділенні КЗТОР ТУЛ. 
2011 р. м. Тернопіль
Виховна робота 
Основною метою виховної роботи є вдосконалення навчального процесу як єдиного процесу навчання і виховання.
Викладачі та студенти кураторських груп кафедри регулярно беруть участь у стоматологічних конференціях, лекторіях, "майстер-класах" та цікаво проводять дозвілля.

Колектив кафедри після чудової вистави Куні "Смішні гроші"
11 лютого 2017 р. м. Тернопіль

"Вітаємо з днем студента!"
Щиро вітаємо студентів всіх поколінь з Міжнародним днем студента та почуттям глибокої вдячності згадуємо всіх педагогів, які відкрили для нас Храм Науки. Сподіваємося, що ви достойно продовжите кращі традиції студентства, та внесете свій вклад в розвиток нашої країни.
Бажаємо вам завжди бути переможцями, не втрачати дух свободи і впевнено дивитися в завтрішній день! З Міжнародним днем студента!

17.11.2015р.

Практична частина семінару "Фронтальні реставрації. Елегантна простота. STYLE ITALIANO"
.
16.06.2015р. м. Тернопіль

.
2015р. м. Полтава

д.мед.наук, доцент Гасюк П. А. на випускному вечорі з кураторською групою
26.06.2014 р. м. Тернопіль
Comments